29 September 2012

Back to school

Sieeeeeemano! :D 
Postu kosmetycznego dzisiaj znowu brak, ale chcę się z Wami podzielić kolejną internetową zdobyczą.

Jak dobrze Nam wiadomo, zawsze po miesiącu wrześniu przychodzi październik, co w tym roku jak i przez kolejne (minimum) pięć lat będzie mnie się kojarzyć tylko i wyłącznie z rozpoczęciem kolejnego roku akademickiego.

A co się z tym wiąże? Kupowanie przeróżnych podręczników, zeszycików i innych szkolnych pierdół, które przecież w drodze na uczelnię trzeba gdzieś przechować. No i to właśnie skłoniło mnie do zakupu nowej 'szkolnej' torby. Oto co znalazłam: Jest naprawdę mega pojemna; śmiało mogę w niej przechować zarówno lapka, na którego jest osobna kieszeń, jak i wszelkie książki, notesy itd. Z przodu jak widać jest druga, mniejsza przegroda, do której pewnie będę wkładać jakieś śniadanko itd. :)


Wykonana jest naprawdę super! Jednakże, jeżeli chodzi o materiał to nie jest to czysta skóra, coś skóropodobnego. Mam nadzieję, że chociaż dwa czy trzy lata wytrzyma. Zdaję sobie też sprawę, że z czasem może zacząć pękać, czego bym oczywiście sobie i jej nie życzyła. ;d


Pasek od torby jest naprawdę długi, co mnie się osobiście baaaaaaardzo podoba, bo lubię jak torba sięga do kolan, albo nawet dalej. :D Kolejnym plusem jest widoczna na zdjęciu miękka nakładka, dzięki której torba ma się nie 'wżerać' w ramię.

 Wysyłka torby była błyskawiczna! Pieniądze na konto przelałam we wtorek po południu; już wieczorem dostałam email z informacją, iż zostanie ona wysłana następnego dnia i w czwartek była już u mnie. :))

Mogę tylko dodać, że zdjęcia w stu procentach nie oddają jej uroku i na żywo wygląda jeszcze ładniej. :)) Naprawdę, naprawdę udany zakup!

xoxo
Z.

2 comments:

  1. Ja nie mogę mieć dużej torby bo im większa tym więcej do niej napakuję i noszę pół tony ;D

    ReplyDelete
    Replies
    1. Haha, znam to doskonale! :D Tym razem jednak przyda mi się coś większego. :)

      Delete