25 September 2012

A new pair of shoes, NIKE HIGH DUNK

W związku z przeprowadzką i brakiem sprzętu do pstrykania zdjęć trochę zaniedbałam tego bloga przez ostatnie kilka dni, sorry. I muszę z przykrością stwierdzić, że od października już nie będę miała możliwości robienia zdjęć kosmetyków czy ciuchów, które zakupiłam (no może sporadycznie,) więc będę zmuszona dodawać zdjęcia z neta. Oczywiście zawsze zdjęcia te będzie poprzedzać mój krótki wstęp i opis, tak jak to było do tej pory. :)

Dzisiaj na szczęście mogę jeszcze co nieco popstrykać, więc nie marnuję ani chwili i chcę się z Wami podzielić nowymi butami, które kupiłam około tydzień temu na allegro.


Przyszły jak zawsze; najzwyklejszy, tekturowy karton.Dla mnie osobiście nie ma bardziej wygodnych i fajowskich butów niż Nike High Dunk. 
Można je przecież założyć do wszystkiego. :) No, ale do szarych spodni dresowych to już w ogóle wyglądają nieziemsko!
Jest to moja druga para takich butów. Oczywiście nie zamierzam na tym poprzestać i za jakiś czas pewnie skuszę się na kolejne, bo od czasu do czasu na allegro można jakiś fajny wzór wyhaczyć. :))

Zrobiłam również spore zakupy w Rossmann'ie, więc niedługo pojawi się post typowo kosmetyczny. (W końcu znalazłam szampon do włosów kręconych!)


Do następnego! :))
Z

1 comment: