31 August 2013

Latest cosmetic purchase part 1

Czeeeeść wszystkim! Jak się macie? Mam nadzieję, że pomimo kończących się już wakacji wszystko u Was w porządku. :))

Dzisiaj przychodzę z postem o trochę innej tematyce niż te ostatnie wpisy, a mianowicie chcę się z Wami podzielić moimi ostatnimi kosmetycznymi zdobyczami. Zakładając tego bloga, moim celem było dodawanie tylko i wyłącznie wpisów o tematyce kosmetycznej czy związanej z ciuchami, a ze względu na to, że ostatnio z tego typu wpisami było naprawdę marnie to postanowiłam, że skoro mam się czym z Wami podzielić to raz na jakiś czas takie wpisy będę tutaj wrzucać. 

Okeeeeej, koniec gadania, przechodzimy do rzeczy!


Na pierwszy ogień idą produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów. Pielęgnacja:
1.Odżywka do włosów kręconych, 500ml ISANA. 


Rossmann, cena 9,79złJeżeli chodzi o odżywki to nigdy nie wymagam od nich zbyt wiele, bo wiem, że nie zdziałają one cudów na moich niedoogarnięcia włosach; przetestowałam już ich naprawdę ogromną ilość.

Tą odżywkę używałam 3 razy i jeżeli chodzi o rozczesywanie włosów po jej zastosowaniu to jest naprawdę nieźle. :) Co do 'ujarzmiania niesfornych, kręconych włosów' miałabym lekkie zastrzeżenia, ponieważ nic takiego niestety nie zauważyłam. 

Cena jest naprawdę niska jeżeli chodzi o tak dużą pojemność produktu. Z jednej strony skusiłam się na zakup tej odżywki, ponieważ nie jest łatwo znaleźć produkty przeznaczone stricte do włosów kręconych; z drugiej strony doskonale zdaję sobie sprawę, że produkt o pojemność 500ml kupiony za niecałe 10 zł nie może zdziałać cudów, ale przetestować kurczę zawsze warto. :)

2. Jedwab (odżywka) do włosów, 30ml, Biosilk.

Rossmann, cena (promocja) 2,49złTego produktu przedstawiać nikomu zapewne nie muszę. Mniemam, że jest on powszechnie doskonale znany. 

Jedwab ten kupuje już od ok. 2 lat i sprawdza się naprawdę nieźle. Niweluje on w dużym stopniu elektryzowanie i puszenie się włosów (szczególnie zimą) oraz dodaje im miękkości i gładkości.

Nie pamiętam ceny standardowej tego produktu, ale bardzo bardzo często jest on na przecenie w Rossmannie i można go wtedy kupić za ok. 4zł.


Stylizacja:

1. Maksymalnie utrwalający lakier do włosów, 250 ml, Wellaflex.

Rossmann, cena (promocja) 9,99zł.


Nie chcę tutaj walić ściemy, dlatego nie napiszę, który to już raz, kiedy kupuję ten właśnie oto lakier, ponieważ było tych 'razów' naprawdę sporo. :) Sprawdza się on naprawdę super na moich włosach i bardzo ładnie pachnie. Utrwalenie na pewno na piątkę!

 2. Brylantyna w wosku, 45g, Joanna.

Rossmann, cena 7,49zł

Szukałam, szukałam, szukałam i nie znalazłam. Nigdzie nie ma porządnego wosku. Chyba będę zmuszona zamówić coś przez internet...

Dlatego zdecydowałam się właśnie na brylantynę w wosku. Nie mam zielonego pojęcia czy działa ona w podobny sposób jak wosk, ale wiem, że super pachnie i zmniejsza puszenie się włosów. :) Jak na razie jest naprawdę spoko!

Akcesoria:

Rossmann, cena 3.49zł

 NIEZBĘDNIK. Jak mogłam kupić go tak późno.. :x 
Aktualnie poluję na jakąś szczotkę z naturalnego włosia... 


Wychodzi, że na dziś to by było na tyle. :)
Część druga jutro: pielęgnacja twarzy.

Do miłego! :)
Z.

No comments:

Post a Comment